تالار وب

آموزش و میکاپ پاییزی ۲۰۱۸

آموزش و میکاپ پاییزی-آموزش آرایش در فصول سرد

میکاپ و آرایش پاییزی -اصول و آریش در فصول سرد :زمانی که فصل پاییز فرامی‌رسد نوید یک‌فصل سرد با یک عالمه رنگ گرم و رنگارنگ را می‌دهد. وقتی فصل تابستان تمام می‌شود و فصل رو تغییر می‌کند بهتر است ما هم همراه فصل تغییراتی در خود ایجاد کنیم و به رنگ‌های گرم پاییزی بیشتر نزدیک شویم. اصولاً در فصول سرد میکاپ و آرایش سالن‌های زیبایی به سمت آرایش گرم می‌رود. و سعی می‌کنند میکاپ عروس را با تناژ گرم انجام دهند.

اگر از سالن‌  زیبایی مشاوره‌ای برای رنگ موها در پاییز بگیرید قطعاً رنگ‌هایی مانند عسلی، شکلاتی، مسی و یا شرابی را به شما پیشنهاد می‌کنند که بسیار متناسب با این فصل می‌باشد.

رنگ مو پاییزی
رنگ مو پاییزی

کرم پودر و نحوه استفاده آن

هنگام خرید کرم پود و یا زد آفتاب برای فصل پاییز بهتر است کمی به سمت رنگ‌های برنزه بروید و چند درجه تیره‌تر را انتخاب کنید. منظورم از کرم‌های برنزه رنگ‌های شکلاتی نیست بلکه رنگی‌هایی است که چند درجه از کرم‌هایی که در فصل تابستان استفاده می‌کردید تیره‌تر باشند، استفاده از کرم‌های برنزه ،چهره شما از گرم‌تر و مهربان تراز همیشه نشان خواهد داد.

کرم پودر پاییزی
کرم پودر پاییزی

هنگام استفاده از کرم پودر و یا حتی ضد آفتاب حتماً یک برس و یا یک پد تمیز به کار ببرید. برخی از خانم‌ها هنوز از انگشت دست برای این کار استفاده می‌کنند. این کار باعث انتقال آلودگی به سطح پوست و ایجاد جوش بر روی سطح پوست و حتی جوش‌های زیرپوستی می‌شود.

برس پودر موهای بلند، پرپشت و نرمی دارد که مواد پودری را به‌خوبی در خود نگه می‌دارد و به‌صورت یکدست روی پوست پخش می‌کند بدون آن‌که مقدار زیادی پودر روی پوست زده شود. اگر این برس‌ها بزرگ باشند برای زدن پودر تثبیت‌کننده آرایش مناسب هستند و اگر کوچک‌تر باشند بهتر است پودر برنزه کننده یا رژ گونه را با آن استفاده کنید.

مجموعه پیشنهادی:  ۱۲ تغییر کوچک برای سبک‌ زندگی سالم ‌تر
برش میکاپ
برش میکاپ

سایه چشم پاییزی

استفاده از سایه چشم، چشم را درشت، زیباتر و براق‌تر نشان می‌دهد. رنگ سایه‌هایی که در فصل پاییز طرفداران بیشتری دارد تناژ رنگ نارنجی و قرمز دارند. اما در کنار این دورنگ زیبا و پاییزی می‌توان به رنگ مسی که خیلی از دخترخانم‌های جوان طرفدار آن هستند اشاره کرد.

آرایش چشم پاییزی
آرایش چشم پاییزی

رژلب پاییزی

معمولاً در فصل پاییز از رنگ‌های قهوه‌ای، نارنجی، کالباسی چرک، و یا ارغوانی استفاده می‌کنند. که چهره را زیباتر و جوان‌تر نشان می‌دهد و گرم‌تر از همیشه نشان می‌دهد. معمولاخانم های جوان این رنگ‌ها استفاده می‌کند. بهتر است خانم‌های که کمی سن آن‌ها بیشتر است از رنگ‌های تند استفاده کنند زیرا رنگ با تناژ تند چهره را جوان‌تر نشان می‌دهد. مانند قرمز و ارغوانی تند.

تناژ رژ پاییزی
تناژ رژ پاییزی

در فصل سرما از رژلب‌های چرب استفاده کنید زیرا پوست لب شمارا چرب نگه می‌دارد و مانع از خشک شدن ،پوسته‌پوسته و ترک خوردن خواهد شد. دقت داشته باشید رژی که انتخاب می‌کنید ویتامینه باشد.

اصول میکاپ و آرایش پاییزی

[aparat id=”a6ZYm”]

دیدگاهتان را بنویسید