تالار وب

ایده برگزاری عروسی در پاییز

ایده برگزاری عروسی در پاییز

پاییز یکی از فصل‌های زیبا و شاعرانه سال است که طرفداران خاصی دارد و از همه مهم‌تر عروس و دامادهایی هستند که منتظر می‌شوند تا این فصل از راه برسد. اگر شما نیز عاشق فصل شاعرانه پاییز هستید در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما چند ایده برگزاری عروسی در پاییز را برای شما توضیح بدهیم. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یک مراسم عروسی عالی و بدون مشکل در فصل پاییز داشته باشید.

ایده برگزاری عروسی در پاییز

استایل عروسی در پاییز

اگر می‌خواهید مراسم عروسی‌تان را در پاییز برگزار کنید باید استایل شما با فصل پاییز هماهنگ باشد و برای این کار شما باید با استایل شناسی در عروسی آشنایی کامل داشته باشید. همچنین بهترین استایل برای جشن عروسی در پاییز سبک روستیک است که به‌سادگی و طبیعت معروف است. در سبک روستیک می‌توانید لباس عروس خانم توری و لباس آقا داماد ترجیحاً هر لباسی به‌جز سیاه انتخاب نمایید. رنگ‌ها در این سبک حرف اول را می‌زنند.

ایده برگزاری عروسی در پاییز

ساقدوش‌ها در عروسی پاییزی

می‌توان گفت که ساقدوش‌ها در عروسی و عکس‌ها یکی از مهم‌ترین المان‌ها به‌حساب می‌آیند. شما می‌توانید رنگ لباس دختران ساقدوش خود را نارنجی و دسته‌گلی آبی در نظر بگیرید و کت‌وشلوار ساقدوش‌های پسر را به رنگ سرمه‌ای با کراوات نارنجی انتخاب نمایید.

تزیین سالن عروسی

اگر بتوانید که دو درخت به مصنوعی با برگ‌های زرد و نارنجی بیاورید به زیباتر شدن جشن عروسی‌تان کمک بسیاری کرده‌اید. گذاشتن گلدان و یا جام‌های شیشه‌ای با برگ نیز می‌تواند ایده خوبی باشد. برای تزیین سالن عروسی می‌توانید یک آبشار شکلات همراه با پرتقال و نارنگی بر روی میزهای میهمانان قرار بدهید..

اگر مراسم عروسی‌تان را در باغ تالار برگزار می‌کنید می‌توانید برای تزیین آن از برگ‌های خشک ریخته شده روی زمین استفاده کنید که از هر فرش قرمزی زیباتر است.  برای این کار شما می‌توانید از افرادی که وظیفه تزئین باغ تالار رادارند بخواهید برگ‌ها را جمع کنند، درراه شما قرار دهند و دو طرف آن را با گلدان‌ها تزئین کنند.

کیک عروسی پاییزی

به‌طورمعمول کیک‌های عروسی ساده و چندطبقه‌ای هستند که با تزیین از سادگی درمی‌آید. شما می‌توانید کیک عروسی‌تان را به سبک پاییزی تزیین نمایید و حتی چاقوی برش کیک را نیز مشابه کیک عروسی‌تان تزیین نمایید.

ایده برگزاری عروسی در پاییز

دسته‌گل پاییزی

گل‌های مناسب برای فصل پاییز عبارت‌اند از گل ناز،داوودی، میخک، آفتابگردان و…. برای داشتن یک دسته‌گل زیبا می‌توانید رنگ نارنجی را با زرد و قرمز در کنار هم داشته باشید.

ایده برگزاری عروسی در پاییز

دیدگاهتان را بنویسید