تالار وب

تزیین سفره عقد

تزیین سفره عقد

تزیین سفره عقد و چیدمان سفره عقد یکی از مهم‌ترین اصول در سفره عقد است. برای اینکه سفره عقدی زیبا داشته باشید علاوه بر اینکه باید تجهیزات و وسایل زیبا و جدیدی را تهیه کنید، باید چیدمان خوبی نیز داشته  باشید. اگر به‌زودی قرار است که مراسم عقد برگزار کنید و به دنبال مدل‌های تزیین سفره عقد هستید در ادامه این مقاله در وب‌سایت تالار وب همراه ما باشید.

همه‌چیز در سفره عقد باید به‌درستی تزیین شود. خنچه‌ها، کله‌قند، نان و پنیر سبزی، آینه و شمعدان، میوه‌آرایی و…از مهم‌ترین تزیینات در سفره عقد است که جلوه خاصی به سفره عقد شما می‌دهند.

تزیین سفره عقد

سفره عقد سیلور

تزیین سفره عقد با ظروف نقره از قدیم رایج بوده است که امروزه به‌عنوان سفره عقد سیلور شناخته‌شده است. در سفره عقدهای سیلور از ظروف نقره، برنج و مسی به همراه ترمه استفاده می‌کنند که سبک سنتی دارد و به سفره عقد سنتی نیز معروف است.

تزئین سفره عقد سیلور (ظروف نقره)

تزیین سفره عقد

تزئین سفره عقد آینه‌ای

مدل سفره عقد آینه یکی از زیباترین سفره عقدها به شمار می‌رود که اصلی‌ترین تزیین آن آینه همراه با گل رز سرخ، کریستال و بلور، شمع همراه با آب طراحی و دیزاین شده است.

مدل سفره عقد آینه‌ای

تزیین سفره عقد

میوه‌آرایی سفره عقد

تزیین میوه، نان و پنیر سبزی را می‌توان یکی از مهم‌ترین تزیینات برای زیباتر شدن خنچه و سفره عقد دانست. با تزیین سفره عقد توسط حکاکی روی میوه و سبزی‌آرایی می‌توانید جلوه خاصی به سفره عقدتان بدهید.

تزئینات میوه‌آرایی سفره عقد

تزیین سفره عقد

تزیین سفره عقد
تزیین سفره عقد

دیدگاهتان را بنویسید