طالع بینی و فال هفتگی ۷ مهر الی ۱۴ مهر ۹۷

[تعداد: 19    میانگین: 4.9/5]

فال هفتگی ۷ مهر الی ۱۴ مهر ۹۷

طالع بینی و فال هفتگی ۷ مهر الی ۱۴ مهر ۹۷ وب سایت تالار وب.

 

طالع بینی و فال هفتگی ۷ مهر الی ۱۴ مهر ۹۷

فال هفتگی ۷ مهر الی ۱۴ مهر ۹۷

 

 

 

طالع بینی و فال هفتگی فروردین

در این هفته در رابطه احساسی‌تان اگر تردید و نگرانی داشته‌اید رفع خواهد شد و در یک دیدار با او تمام مشکلات قبلیتان را حل خواهید کرد. ممکن است انتظار پولی را از یک جایی داشته باشیدو یا یک سفر مالی را در انتظار داشته باشیدکه به زودی به چیزی که می‌خواهید می‌رسید. سعی کنید با رخ دادن مشکلات مالی نگرانی را از خود دور کنیدکه خیلی زود حل می‌شود. خانمی بیوه و جوان در این هفته ممکن است باعث بروز مشکلاتی برای شما بشود که توصیه می‌کنیم حواستان را بیشتر جمع کنید. اگر منتظر یک شغلی جدید بوده‌اید در این هفته امکان دارد که جواب خوبی را دریافت کنید. اگر منتظر جواب بارداری خودتان و یا همسر شما منتظر بارداری‌اش است، به زودی با خبرهای خوشی روبرو خواهید شد و عضو جدیدی به خانواده شما اضافه می‌شود. برای موضوعی بسیار تلاش می‌کنید اما همیشه به در بسته می‌خورید، صبر داشته باشیدچرا که با عجله و شتاب زده عمل کردن به جوابی نخواهید رسید.

طالع بینی و فال هفتگی اردیبهشت

شما ممکن است به فکر جابجایی در محل کار و یا محل زندگیتان باششید و یا حتی فقط در این باره فکر کنید. این جابجایی برای شما سراسر موفقیت خواهد بود. خانم‌های اردیبهشتی در این هفته مبلغ پول زیادی دریافت خواهند کردکه با تغییراتی همراه خواهد بود. در چهارچوب‌های احساسی‌تان بیشتر دقت کنید تا مشکل برایتان به وجود نیاید. پیشنهاداتی به شما می‌شود که خودتان باید درست را از غلط تشخیص دهید و یکی از بهرتین پیشنهادات را قبول کنید و موفق خواهید شد. موفقیت در یک رابطه با یک هدف برای شما به وجود آمده است. اگر نگران موضوعی هستید و از آینده خود می‌ترسید بهتر است کمی صبر داشته باشید تا با گذر زمان همه چیز به روال عادی برگردد. فردی با شما دشمنی دارد و همیشه سعی دارد برایتان دردسر درست کند و در این هفته نیز می‌خواهد خرابی و مشکلی به وجود بیاورد. او فردی فوضول و بد ذات است بهتر است حواستان را بیشتر جمع کنید. عصبانیت زودهنگام شما بریتان مشکل ساز می‌شود. کمی با آرامش با مسائل روبرو شوید.

 

طالع بینی و فال هفتگی خرداد

اگر در رابطه با مسائل احاسیتان با در بسته مواجه شده‌اید و همه چیز بدون حرکت مانده است بهتر است نگران نباشید که به زودی حل خواهد شد و از این گرفتاریرهایی پیدا خواهید کرد. در رابطه با مسائل شغلی به زودی خبرهای خوشی خواهید شنیدو پایان خوشی برای شما خواهد داشت. خانمی که ممکن است همسر، مادر و یا خواهرتان باشد برای شما قدمی برخواهد داشت و باعث خوشحالی شما خواهد شد. شما نقشه‌هایی در سر دارید که به موفقیت خواهید رسید. در این هفته سعی کنید بیشتر شنونده باشید تا گوینده. سکوت شما در جمع وقارتان را نشان می‌دهد. دوری شخصی شما را اذیت می‌کند و این فاصله شما را آزرده کرده است. به زودی خبرهای خوشی از او به شما می‌رسد و بسیار خوشحال خواهید شد. در گذشته مسائل احساسی شما را آزرده کرده است و این غم و ناراحتی در گذشته باعثش خود شما بوده‌اید. اکنون می‌توانید از تجربیات گذشته استفاده کنید تا در رابطه جدیدتان روش بهتری را پیاده کنید. با به وجود آمدن مشکلات مالی و یا خانوادگی ممکن است بخواهید پیش یک دعانویس بروید اما بهتر است در اینباره بیشتر فکر کنید. اگر می‌خواهید کاری را شروع کنید با واقعیت آن را ببنید و از خیال پردازی دوری کنید.

طالع بینی و فال هفتگی تیر

برای شما یک جابجایی افتاده است. یک بلاتکلیفی که مدت‌ها بود درگیر آن بوده‌اید و چاره آن را نمی‌دانستید که چه کاری انجام دهید تا چند وقت دیگر تمام می‌شود که نیاز به صبر و حوصله دارد. به خاطر موضوعی بی خوابی شبانه دارید که به یک رابطه عاطفی ربط دارد و موجب رنجش مشاء شده است. یک سفری در پیش دارید. یک سفر در پیش دارید که ممکن است مهاجرت شما باشد. انتظار یک مبلغی پول دارید که به دست شما خواهد رسید که همراه با این پول یکسری تغییرات در زندگی شما رخ می‌دهد. یک سرمایه گذاری در جایی دارید که نگران آن هستید که نتیجه می‌دهد یا خیر. از یکی از نزدیکان خود خیانت می‌بینید که باعث ناامیدی شما شده است. عده‌ای شما را با تکبر نگاه می‌کنند و یا می‌خواهند شخصیت شما را زیر سؤال ببرند. بهتر است آرام باشید خونسردی خود را حفظ کنید. هرچقدر به اطرافیان عکس العمل نشان دهید آن‌ها بیشتر حساس می‌شوند و شمابیشتر رنجیده‌تر خواهید شد. مسائل و مشکلات مالی شما حل خواهد شد. نگران آنها نباشید و صبوری به خرج دهید. همه چیز با صبوری به سرانجام خواهد رسید.

طالع بینی و فال هفتگی مرداد

در مورد مسائل عشقی ذهنتان درگیر استو می‌خواهید قدمی در این زمینه بردارید که خوب است و به نتیجه خواهید رسید. در مسیر زندگیتان تحولات عالی در پیش دارید. شما یک آدم موفق هستید ولی به دلیل لج بازی دچار مشکل و از دست دادن فرصت‌ها می‌شوید. مراقب باشید یک نفر می‌خواهد خلعی در زندگی شما ایجاد کند. نسبت به برخورد و معاشرت با دیگران دقت کنید. بین سه تفر مجادله و یا بحثی پیش می‌آید که ممکن سات بین شما و دو نفر از دوستانتان اتفاق بیوفتد که همین بحث و مجادله به ضرر شما می‌شود. زیرا همه اتفاقات شما مقصر شناخته خواهید شد. در انتخاب دوستانتان دقت زیادی داشته باشید. اما اگر در روابط عاطفیتان مشکلی دارید نگران نباشید که این مشکل برایتان حل خواهد شد و پایدار نخواهد بود. شما دلتنگ کسی هستید که زودگذر است. از یک نفر دور هستید اما خبر خوشحال کننده‌ای به شما خواهد رسید. کارهای خود را به موقع انجام دهید و در انجام آنها کوتاهی نکنید تا به هدف خود برسید.

طالع بینی و فال هفتگی شهریور

در این هفته یک مذاکره خانوادگی خواهید داشت که تصمیمی در مورد موضوعی خواهید گرفت. یک خرید در پیش دارید مانند خرید ملک، دقت داشته باشید و با صاحب نظران مشورت کنید. بدون مشورت کاری انجام ندهید. منتظر پیشنهاد کاری هستید که مدتهاست انتظار آن را می‌کشید که به زودی به شما خبرهای خوشی در اینباره خواهد رسید. احتمالاً وارد یکسری مسئولیت‌های خیلی زیادی می‌شوید. اگر می‌خواهید از این مسئولیت بیرون بیایید باید تلاش کنید و به جایگاه والا و مقام خواهید رسید. انسان با اراده‌ای هستید و آینده‌ای خوبی دارید. یک نیروی مثبت قوی به کمک شما خواهد آمد و مشکلات شما را حل خواهد کرد. برای خانم‌های شهریوری شخصی پدرانه شما را حمایت می‌کند و پشتیبا شما است. او شما را در کارها تشویق می‌کند و حامی شماست. تغییراتی در مسائل عاطفی برایتان اتفاق افتاده که با زیرکی و باهوشی خود آن را حل خواهید کرد. اگر در زمینه تجاری قدم بردارید موفق خواهید شد زیرا که شما مستحق بهترین‌ها هستید. درخشش عالی از نظر مالی و کاری برایتان رقم خواهد خورد. انسان جذاب و تاثیرگذاری هستید و انرژی مثبت به اطرافیانتان می‌دهید. مسافرت و یا جابجایی در پیش دارید که منجر به موفقیت شما می‌شود، حتماً به این مسافرت بروید که برایتان خوب است.

طالع بینی و فال هفتگی مهر

نگرانی‌های مالی شما به زودی رفع خواهد شد و به ثبات خواهید رسید. در این هفته حواستان را بیشتر جمع کنید تا فردی برای شما دردسر مالی به وجود نیاورد. ممکن است رئیس و یا کسی که برایش کار می‌کنید در این هفته یک روش و یا کاری جدید همراه با تحولاتی خوب به شما بدهد. به زودی پیشرفت کاری خواهید داشت. به یک سفر با فردی خواهید رفت. و یا در آن سفر فردی را ملاقات خواهید کرد. در این هفته ممکن است خبر فوت خانمی را بشنوید که شما را ناراحت می‌کند و باعث بیخوابی های شبانه شما خواهد شد. درگیری و بحثی در خانواده به وجود آمده است که ممکن است در رابطه با خبر ازدواج شما باشد که خانواده شما با آن مخالفت می‌کنند. تغییراتی بزرگ پیش رو دارید که باعث ورود شما به یک مرحله جدید از زندگی می‌شود. اگر یک مسئله قانونی برای شما پیش آمده است و یا قرار است پیش بیاید ممکن است که مدتی درگیر آن باشید اما به زودی حل خواهد شد.

طالع بینی و فال هفتگی آبان

یک موضوعی ممکن است در این هفته باعث ایجاد بحث شود و شخصی باعث این مشکل شده باشد. به صورت دسته جمعی ممکن است تلاشی دارید انجام می‌دهید که نگران نتیجه آن هستید. نگرانی را از خود دور کنید که در آخر برای شما موفقیت در پیش خواهد داشت. مشکلات مالی شدیداً شما را عصبی و آزرده کرده است اما به زودی یک مبلغ زیادی به دست شما خواهد رسید. تغییرات جدید باعث ناراحتی شما می‌شود و یا برای شروع یک تغییر جدید افرادی با شما مخالفت می‌کنند که بهتر است بیشتر در این موضوع فکر کنید. فردی ممکن است باعث ایجاد مشکل و مانع در زندگی شما بشود، اگر همچین فردی را می‌شناسید دقت بیشتر کنید و به زودی حل خواهد شد. از تجربیات دیگران استفاده کنید و با کمک آنها به اهدافتان زودتر دست پیدا کنید. درباره شریک عاطفیتان بیشتر صبر و حوصله خرج دهید و وقت بیشتری برای کنار او بودن بگذارید. درباره هرکاری که می‌خواهید انجام دهید با برنامه ریزی پیش بروید و حساب شده عمل کنید تا دردسری به وجود نیاید. به هر کسی اعتماد نکنید، به فردی ممکن است اعتماد کنید که از پشت به شما خنجر بزند پس حواستان را جمع کنید. ممکن است شخصی از راه دور به سمت شما بیاید و مشکلات مالی بین شما حل خواهد شد.

طالع بینی و فال هفتگی آذر

هفته آرامی در پیش خواهید داشت و همه چیز همانطور که می‌خواهید پیش خواهد رفت. همچنین ممکن است به یک سفر بروید. نگرانی در زمینه شغلی و مالی دارید که به زودی حل خواهد شد. مشکلاتی دارید که مدت‌هاست شما را اذیت می‌کند که در این هفته حل خواهد شد و آنچه مدت‌هاست انتظارش را می‌کشید بدست می‌آورید. فاصله‌های عاطفی شما تمام خواهد شد و شروع یک موفقیت برای مشاء رخ می‌دهد. در فکر یک جابجایی هستید و همین موضوع فکر شما را درگیر کرده است و شخصی شما را برای این جابجایی کمک می‌کند. پیشنهادی ممکن است به شما بشود که چندان خوب نخواهد بود. بهتر است با حواس جمع روی پیشنهاداتی که به شما می‌شود فکر کنید. به شما ممکن است یک پیشنهاد شغای بشود که از طرف خانمی است. فردی با شما دشمنی دارد و با حسادت می‌خواهد جلوی پیشرفت شما را بگیرد. بهتر است حواستان را بیشتر جمع کنید. اگر تصمیم به تغییر کار و یا یادگیری در زمینه‌ای دارید بسیار در آن موفق خواهید شد.

طالع بینی و فال هفتگی دی

اگر مشکل ملکی دارید و یا رثیه ای می‌خواهید به شما برسد در چند وقت حل خواهد شد. اگر این مشکل را ندارید حواستان را بیشتر جمع کنید و دقت زیادی در امضا و اسناد داشته باشید که به نفع زندگی شماست. در یک رابطه عاطفی دو طرفه قرار خواهید گرفت و این رابطه عشقی بین دو طرف شما است. سعی کنید به کسی قول ندهید و اگر به کسی قول می‌دهید حتماً به آن عمل کنیدو وفاداری خود را ثابت کنید. در زمان بندی زندگیتان دقت بیشتری داشته باشید. انرزی مثبت را زیاد کنید چراکه همه کارهایی که می‌خواهید به سرانجام برسد نیازمند انرژی مثبت است. در زندگی برنامه ریزی داشته باشید و طبق برنامه پیش بروید. در زندگی خود درست قدم بردارید. در مسیر مالی خود مراقب باشیدو اگر مسئله مالی پیش آید خیلی کشمش نکنید و بگذارید زمان آن را حل کند. شخصی باعث دلخوری شما شده است، مراقب آن فرد باشید تا مشکلی برای زندگیتان پیش نیاید و به هر کسی اعتماد نکنید. به خاطر مسائلی بلاتکلیف هستید؛ صبوری کنید که به زودی رفع خواهد شد. یک سری موانع قانونی برای شما پیش آمده است که با کمک فردی عادل حل خواهد شد.

طالع بینی و فال هفتگی بهمن

به دلیل یکسری مسائل گوشه گیر شده‌اید و این امر باعث افسردگی شما شده است. کناره گیری از جمع دوستان مشکل شما راحل نخواهد کرد. حتی ممکن است با کناره گیری و گوشه گیری افسردگی شما بیشتر بشود. سعی کنید با دوستانتان مشورت کنید که شاید مشکلتان حل شود. بین دو راهی تردید دارید اما با صبوری راه خود را پیدا خواهید کرد و یک تغییر مثبت در انتظار شماست. انتظار چیزی را می‌کشید مانند یک جواب که در گذشته خیلی برای خوش آیند نبوده است. در مورد مسائل مالی درگیری ذهنی دارید، نگران نباشید، نفس عمیق بکشید تا به آرامش برسید. شما شخص مسنی دارید که دچار کسالت شده است و شما نگران او هستید اما به زودی بهبود خواهد یافت. افکار منفی را از خود دور کنید و افکار مثبت را در زندگی خود قرار دهید. از یک تغییر ناگهانی خیلی نگران هستید. استرس و تنش دارید اما با صبوری رفع خواهد شد. شما با شک و تردید در مورد مسائل تصمیم می‌گیرید اما واقع گرا باشید و با عقل و منطق تصمیم بگیرید. در مقابل دشمنان خود ایستادگی کنید و از حق خود دفاع کنید و از آن حق به عنوان یک برگ برنده استفاده کنید.

 

طالع بینی و فال هفتگی اسفند

سعی کنید در زندگی هدف معینی داشته باشید و با تمرکز روی این هدف برنامه ریزی برای زندگی خود داشته باشید. مسیر خود را انتخاب کنید بعد تصمیم خود را نسبت مسائل زندگی اجرا و عملی کنید. زمان انجام کارهای خلاق رسیده پس تمام خود را نسبت به سرانجام رساندن اهدافتان بکنید. به زودی قدرت انجام فعالیت‌های بزرگ شغلی را بدست خواهید آورد. کمی با خود و اطرافیانتان روراست باشید. واقع گرا باشید و از رؤیاپردازی دوری کنید که با رؤیاپردازی به جایی نخواهید رسید. به حق و حقوق خود قانع باشید، چشم به حق و حقوق دیگران شما را از مسیر زندگی دور می‌کند و از اهدافی که در سر داشته‌اید دور می‌سازد. به زودی از یک مرحله حساس و سخت زندگی گذر خواهید کرد، صبور باشید. از یک عشق قدیمی پیام محبت آمیز و صمیمی دریافت خواهید کرد. زندگی شما احتیاج به یک برنامه ریزی منظم دارد. در تمام مراحل زندگیتان اعتماد به نفس داشته باشید و هر روز آن را تقویت کنید. یک سفر و یا یک مهاجرت خواهید داشت.

رای بدهید:
[تعداد: 19    میانگین: 4.9/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

 

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب