تالار وب

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر عروس خانمی بعد از انتخاب مکانی مانند تالار پذیرایی و یا باغ تالار، انتخاب لباس عروس است و این موضوع برای عروس خانم‌های توپر و چاق جدی‌تر است. برای پیدا کردن لباس عروس مناسب سایز بزرگ شما باید دقت و حوصله به خرج بدهید و از همه مهم‌تر با نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ آشنا باشید. اگر شما نیز به دنبال لباس عروس سایز بزرگ هستید در ادامه همراه وب‌سایت تالار وب باشید تا به شما نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ را همراه با عکس مدل لباس عروس سایز بزرگ ببینید.

به‌جای آنکه به دنبال گرفتن رژیم‌های سخت و طاقت‌فرسا باشید و فقط عیب و نقص‌های بدنتان را ببینید، زیبایی‌ها و نکات مثبتتان را بزرگ‌تر کنید و اندام خود را همان‌گونه که هست دوست داشته باشید و برای آنکه در مهم‌ترین شب زندگی‌تان بدرخشید باید نکاتی را در انتخاب لباس عروسی‌تان بدانید که تالار وب در این مقاله درباره آن برای شما توضیحات کاملی را آورده‌ است.

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

 تماس گرفتن با مزون لباس عروس

در اکثر مزون‌ها و فروشگاه‌های لباس عروس سایزهای متوسط بین ۳۶-۳۸ تا ۴۰ وجود دارد. پس بدون آنکه مطمئن از وجود لباس عروس سایز بزرگ باشید به آنجا نروید و قبل از رفتن درباره موجود بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

پیدا کردن فروشنده حرفه‌ای

برای آنکه معیارهای انتخاب لباس عروس سایز بزرگ را به‌درستی بشناسید باید با یک فروشنده و یا دیزاینر حرفه‌ای و آشنا بالباس عروس در انواع سایزهای بزرگ و مدل‌های مناسب برای آن‌ها آشنا شوید تا او بتواند به‌درستی شمارا دراین‌باره راهنمایی کند.

توجه نکردن به سایزبندی لباس عروس

برندهای معتبر لباس عروس معمولاً سایزبندی کوچک‌تر از حالت عادی بر روی لباس عروس زده‌اند و اگر به شما لباس عروسی را دادند که چند سایز از سایز اصلی‌تان بزرگ‌تر بود تعجب نکنید و به‌طورکلی عدد سایز روی لباس عروس را فراموش کنید و فقط به زیبایی و تن خور لباس در تنتان متمرکز شوید تا بهترین لباس عروس را انتخاب کنید.

 

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

کنار گذاشتن پیش‌فرض‌ها

ممکن است شما به مدل خاصی از لباس عروس علاقه داشته باشید که زیاد مناسب شما نباشد و فروشنده یا دیزاینر به شما مدل و یا سبک دیگری از لباس عروس را پیشنهاد کند که در این شرایط مقاومت را کنار بگذارید و آن مدل لباس عروس را پرو کنید زیرا یک فروشنده حرفه‌ای و مسلط به کار مطمئن باشید که می‌داند چه مدل و سبک لباس عروسی به چه اندامی می‌آید. بهتر است به او کمی اعتماد کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

جزئیات را بعداً اضافه نمایید

همان‌طور که میدانید پیدا کردن لباس عروس سایز بزرگ کار بسیار آسانی نخواهد بود و اگر شما لباس عروسی را پسندید اما یقه‌ای باز داشت و یا طرح آن ساده بود بهتر است به امید پیدا کردن مدل موردنظرتان ریسک نکنید و لباسی که به شما می‌آید را نزد یک خیاط ماهر برده و به آن آستین و یا هر مورد دیگری که مدنظرتان است را اضافه نمایید.

لباس عروس سایز بزرگ

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

راحتی در لباس عروس اولویت شماست

شما ممکن است لباس عروسی را بپسندید که یک و یا دو سایز برای شما کوچک باشد اما بخواهید خودتان را با این حرف که فقط این لباس به من می‌آید و همین را می‌خواهم بخرم متقاعد کنید اما باید به شما بگوییم که دست نگه‌دارید زیرا مطمئن باشید پشیمان خواهید شد. لباس عروس شما باید اندازه‌تان باشد یعنی نه کوچک‌تر و نه بزرگ‌تر زیرا قرار است از صبح تا نیمه‌های شب آن را در تنتان نگه‌دارید و باید تحرک زیادی داشته باشید پس ریسک نکنید و لباسی را انتخاب کنید که اندازه‌تان باشد و در آن احساس راحتی داشته باشید.

تغییرات جدید به دست خیاط حرفه‌ای

برای ایجاد تغییرات می‌توانید لباس عروس خود را به دست یک خیاط باتجربه و بااستعداد درزمینهٔ لباس عروس بدهید. او می‌تواند تغییرات خوبی را مانند اضافه کردن فنر، بند، اسفنج و…در لباس شما ایجاد نماید و  شما در آخر یک لباس عروس متفاوت را شاهد خواهید بود.او می‌تواند لباستان را شخصی‌سازی کند و فرمی بدهد که دقیق مطابق اندام شما باشد.

اهمیت دادن به لباس‌زیر

در روز مراسم عروسی‌تان بسیار پرمشغله خواهید بود و از همین رو اگر لباس‌زیر نامناسبی به تن داشته باشید ممکن است مدام در حال مرتب کردن بند لباس‌زیرتان باشید و قطعاً که آزاردهنده خواهد بود. پس برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است به یک فروشگاه لباس‌زیر خوب بروید و با کمک فروشنده یک لباس‌زیر و گن مناسب برای خودتان بخرید.

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

مرحله آخر لباس عروس سفارشی

اگر شما تمام مزون‌ها و فروشگاه‌های لباس عروس را گشته‌اید اما هنوز نتوانسته‌اید لباس عروس مناسب خود را بیابید اصلاً نگران نباشید. زیرا شما یک انتخاب دیگر دارید و می‌توانید به سراغ لباس عروس سفارشی بروید البته ممکن است تصور کنید که برای لباس عروس سفارشی باید هزینه بسیار بیشتری بدهید اما باکمی جستجو می‌توانید مزون و خیاطی بیابید که قیمت مناسبی برای لباس عروس سفارشی‌تان از شما دریافت کند.

نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ
نکات مهم در انتخاب لباس عروس سایز بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید